8 Yaşındaki Torununu İşkence Ederek Öldürdü. Küçük Kızın Günlüğünü Bulan Polis Hıçkıra Hıçkıra Ağladı DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

685 izlenme29 Temmuz 2018
Reklamlar
Tam bir trajedi içeren bir olay. Öz torununa her gün işkenceler yaparak öldürdü. Küçük kızın bakıma ihtiyacı vardı ve babaannesi bakımıyla ilgileniyordu. Ama maalesef küçük kız her gün işkencelere maruz kalıyordu ve bu yaşadığı acı dolu olayları her gün

günlüğüne yazıyordu. Bu küçük melek şu anda aramızda değil cennette. Bu hikaye aslında hiç bir şeyin dışarıdan bakıldığında doğru anlaşılmadığını gösteriyor. Lütfen siz siz olun özellikle çocuklarınıza bakan kişi en yakınınız dahi olsa sürekli kontrol halinde olun

Altın kalpli ve hayat dolu bir küçük kızın hayatının kararmasına dair bir hikâye bu. Herkesin okuması gereken bir hikâye. Gizzell Ford’un başına gelenler maalesef gerçek.

Bunu okuyorsanız Gizzell gibi binlerce çocuk olduğunu da bilmelisiniz. Her günü kabuslarla geçiriyorlar.


Gizzell maalesef hayatını kaybetti. Umarız ki insanlar onun başına gelenlerden haberdar olup çocuk istismarına gözlerini açarlar.


O yaşlarda her çocuğun olduğu gibi sekiz yaşındaki Gizzell Ford mutlu, meraklı ve zeki küçük bir kızdı. Okula gitmeye ve yeni arkadaşlar edinmeye bayılıyordu.

Tıpkı yaşıtları gibi günlük tutuyordu. Ancak günlüğünde yazanlar yaşıtlarınkinden farklıydı. Günlükte o kadar acı şeyler yazıyordu ki insanlar sonuna kadar okuyamadı.

12 Temmuz 2013 tarihinde Gizzell ya da arkadaşlarının ona taktığı isimle ‘Gizzy’, babaannesinin evinde cansız halde bulundu.


Cansız bedeninden şiddete uğradığı anlaşılıyordu. Chicago Tribune’dan aktarılanlara göre bileklerinde ip izleri ve sırtındaki enfeksiyonlu yaralarının içinde larvalar varmış.

Hayatını kaybetmeden aylar önce Gizzell, iki kardeşi ve babası Andre, babaannesi Helen ile yaşamaya başladı. Andre’nin sağlık sorunları olduğundan başkasının bakımına muhtaçtı.

Aileyle Helen ilgileniyordu. Dışarıdan her şey normal görünüyordu. Ancak Gizzy’nin günlüğü okunduğunda gerçekler ortaya çıktı.


Gizzell’e işkence edildi


Her gün Gizzell’e işkence edildi. Bazen tek ayak üstünde bekletildi bazense de konuşmaması


için ağzına kirli çorap sokuldu. Fiziksel şiddete uğrayan küçük kıza bazen ne su ne de yemek verildi.


Çok susadığında tuvaletten su içmek zorunda kaldı.

Bazense kollarından ve ayaklarından yatağa bağlandı ve hareket etmesi engellendi.


Buna rağmen minik Gizzy umudunu kaybetmedi. Hatayı kendisinde aradı ve daha iyi bir kız olmak için hareketlerini değiştirmeye karar verdi.

En büyük hayalinin kardeşleriyle oynayıp televizyon izlemek olduğunu yazdı.


Gizzell hayatını kaybetti

Küçük kız son nefesini vermeden önce, günlükte yazdığı şeyler de karamsarlaşmıştı. Yazdıkları arasında, “Hayatımdan nefret ediyorum. Şimdi çok büyük tehlike altındayım” yazıyordu.

Gizzell’in cansız bedenini görenler istemsiz olarak gözyaşlarını tutamadı.


Gizzell’in babası kalp krizinden hayatını kaybetti. Babaannesi Helen ise yaptıklarından dolayı müebbet hapis cezasına çarptırıldı.


Gizzell hayatını kaybetmeden tam bir ay önce sosyal hizmet görevlileri eve ziyarette bulunmuş. Fakat konu hakkında hiçbir şey yapmamışlar.


Gizzell hayatını kaybetmeden tam bir ay önce sosyal hizmet görevlileri eve ziyarette bulunmuş. Fakat konu hakkında hiçbir şey yapmamışlar.Bunlar da İlginizi Çekebilir

bunu izlerken yüreginiz agzınıza gelcek 13 yaşındaki kız çocuğuna… Sakarya'da İğrenç Olay! Tüyleri diken diken eden muhteşem Kuran ACIMA ACIMA ACIMA - Afrin'de flaş gelişme! 380 kişilik grup kıstırıldı. devamını okumak için tıklayınız BUGÜÜN BUNLARIN LEŞ HABERİNİ VERİRİZ İNŞALLAH SİZE.…

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Son Dakika ! Havaalanında Tam 400 Ölü.. Bakanlıktan Açıklama Geldi