Reklamlar

A 101’de 28 Aralık İçin İnanılmaz Fiyatlar (Bunu biliyor muydunuz? (DEVAMINI OKUMAK İÇİN >>>>TIKLA)

A101 28 Aralık; perşembe itibari ile sunulacak olan ürünler duyuruldu. Muhteşem fırsatlar ve önemli indirimler sunan market şimdiden sosyal medyayı sallıyor. Peki neler var, neler yok detaylıca bakmadan hemen önce bu haftanın önemli ürünlerine değinmekte fayda var.

A101 aktüel, çok seviliyor. Sebebi ise kuşkusuz her kesime hitap etmesi ve uygun fiyatlı olması ürün sunması… Bu sebeple perşembe günleri sabahtan pek çok insan A101’e hücum ediyor ve ürünler çabucak tükenebiliyor. İnsanlar aynı ürüne neden daha fazla para vereyim, düşüncesi ile hareket ettiğinden ki rasyonel olan budur, ürünler stoklarla da sınırlı olunca hali ile yoğunluk meydana geliyor. Ancak belirtmekte fayda var ki A101 bu işin üstesinden iyi geliyor.

A101, neden seviliyor sorusuna yanıtı sanırım az çok verdik. Biz de bir A101 takipçisiyiz. Sizler gibi ürünleri çok sıkı takip ediyoruz. Peki A101 28 Aralık itibari ile neler sunacak? Bu sorunun yanıtı için detaylı incelememizi başlatalım. Bu hafta yine muhteşem bir TV ürünü var. Yine dolap ve mobilya ürünleri dikkat çekiyor. Elektronik ürünler; yılbaşında ve daha sonralarında evde ailenizle oynayabileceğiniz eğlenceli oyuncaklar; evinizde eksik olduğunu düşündüğünüz pek çok ürün ve daha fazlası 28’inde gelecek. Ev tekstili ürünleri, gıda ve temizlik ürünleri de bu hafta unutulmamış… Kısa bir ürün listesi ile 28 Aralık indirimlerini inceleyelim.

Hi-Level 55” uydu alıcılı Full HD LED Tv
Ayakkabı dolabı 89,95 TL
İki kapaklı çekmeceli dolap
Piranha LLED gece lambalı bluetooth hoparlör 49,95 TL
Samsung J320 cep telefonu 699,00 TL
Yılbaşı özel ürünler
Arzum AR-5043 epilasyon aleti 599,00 TL
Dört tekerlekli kabin tipi sert valiz
Çift kişilik yatak örtüsü
Pamuklu bebek battaniyesi 11,50 TL
Pamuklu çift kişilik battaniye 24,95 TL

paylaşalım mı?
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Taktik Maktik Yok. Bam Bam !!! Tüyleriniz Diken Diken Olacak!!!! Bu görüntüler pkk'lılar tarafından