ABD’nin teklifine Türkiye’den ret DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

423 izlenme15 Mayıs 2018
Reklamlar
TÜRKİYE'DEN ABD'YE TARİHİ KAPAK ! PARAYLA ALMAK İSTEDİĞİMİZ HALDE VERMEMİŞLERDİ AMA TÜRK MÜHENDİSLER ÖYLE BİR GELİŞTİRDİ Kİ... İŞTE BUDUR BEEE !!! 

Helal olsun beğenip paylaşalım!

ABD’nin satmamak için direndiği İHA’lardaki milli görüntüleme sistemi Türk mühendislerince geliştirildi

ABD’nin satmamak için direndiği İHA’lardaki milli görüntüleme sistemi Türk mühendislerince geliştirildi. Türk İHA’larını kör bırakmak için her yolu deneyen ABD, Türkiye’nin bu atağına karşı bir kez daha “ucuza verelim” teklifini sundu ancak kabul görmedi.

Savunma alanında yerli ve yüzde 100 milli üretime hız veren Türkiye, Afrin Zeytin Dalı Harekatıyla yeni nesil İHA’ları sahaya sürdü. Harekat bölgesinde görev yapan Baykar İHA ve SİHA’lara yerli üretim olan jet motoru takıldı.

İnsansız hava araçlarının yeni versiyonlarının diğerlerine göre daha hızlı ve sessiz uçarak teröristleri tespit ya da etkisiz hale getirdiği belirtildi. Jet motorlu İHA ve SİHA’lar ile havada hakimiyet alanımız arttı.

HAYALET İHA’LAR

Yeni Şafak’ın haberine göre; Yeni versiyon İHA’ların, bir önceki nesil araçlara göre daha hızlı ve sessiz uçtuğu belirtildi. Uzun menzil uçuş imkanı veren yeni nesil araçlar, “hayalet İHA” gibi hareket ederek terör unsurlarını tespit ediyor.

Yeni versiyon İHA sistemlerinin diğerlerine göre daha uzun süre uçuş gerçekleştirebiliyor.

KENDİ “GÖZÜMÜZÜ” ÜRETTİK

İHA ve SİHA’lara takılan görüntüleme sistemleri konusunda da Amerikan ambargosunu boşa çıkaracak adımlar atıldı. ABD’nin ambargo kararı üzerine harekete geçen Türk mühendisleri, özgün sistem geliştirdi.

Bu sistemlerin de İHA ve SİHA’lara takılarak kullanılmaya başlandığı öğrenildi. Türk İHA’larını kör bırakmak için her yolu deneyen ABD, Türkiye’nin bu atağına karşı bir kez daha “ucuza verelim” teklifini sundu ancak kabul görmedi

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Taksici parası olmayan kadınının ücreti böyle ödeyeceğini düşünmedi Maşallah Bu Ne Güçtür Böyle! Allah Yapanların Eline Dert Vermesin! devamı için tıklayınız Şok eden iddia: Erdoğan ölümden döndü! Konvoyuna bomba yüklü araçla saldıracaklardı DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ Eylül Olayında FLAŞ Gelişme Kanınız Donacak.. DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yiğidimizin Bu Güzel Duasına Amin Diyelim İnşallah! Kuran Rehberi