Diger
06 Temmuz 2018 ( 1696 izlenme )
Reklamlar

ACI HABER! VEFATINI BÖYLE DUYURDU! DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Şovmen Mehmet Ali Erbil sosyal medya hesabından ilk eşi Şehnaz Kamiloğlu’nun babasının vefat ettiğini duyurdu. Mehmet Ali Erbil, “Kendi babamdan sonra ilk kez ona baba dedim. Kızım Sezin’in biricik dedesini kaybettik… Nurlar içinde yatsın” dedi. Mehmet Ali Erbil ilk evliliğini 1980 yılında Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile yapmış ve 1982 yılında kızı Sezin’i kucağına almıştı.


Başından beş evlilik geçen Mehmet Ali Erbil, magazin dünyasında her zaman eşlerine olan ilgisi ve yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ayrılmış olsa bile eşlerinin yanında olmaya özen gösteren ve onların iyi günlerinde olduğu kadar kötü günlerinde de yanlarından ayrılmayan şovmen yaşadığı acı kaybın üzüntüsünü sosyal medya hesabından paylaştı. İlk eşi Şehnaz Kamiloğlu’nun babasının vefat ettiğini duyuran Mehmet Ali Erbil şu satırları paylaştı: ”Kendi babamdan sonra ilk kez ona baba dedim. Kızım Sezin’in biricik dedesını kaybettik… Nurlar içinde yatsın” Mehmet Ali Erbil 1980’de ilk evliliğini Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile yapmıştı. Bu evlilikten 16 Nisan 1982’de kızları Sezin dünyaya geldi. Çift 1985’te boşandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU KIZI TANIDINIZMI Çok Güzel Bir Türkü ŞARKICIYIM DİYENLER DİNLESİN İŞTE BİZ BÖYLE BİR MİLLETİZ.!! GURURLA BEĞEN PAYLAŞ !!! DEVAMI İÇİN TIKLAYIN CHP'Lİ KÖŞE YAZARI,ÜLKE BATSIN UMRUMDA DEĞİL.!YETER Kİ ERDOĞAN'I BİRİSİ DURDURSUN..İZLE PAYLAŞ DİLENCİLİKTE SON NOKTA İNANILMAZ PAYLAŞŞŞŞ