Diger
11 Şubat 2018 ( 2583 izlenme )
Reklamlar

ACIMA ACIMA ACIMA - Afrin'de flaş gelişme! 380 kişilik grup kıstırıldı. devamını okumak için tıklayınız BUGÜÜN BUNLARIN LEŞ HABERİNİ VERİRİZ İNŞALLAH SİZE.…

Afrin’de flaş gelişme! 380 kişilik grup kıstırıldı

Afrin’e Zeytin Dalı Harekatı’nda Özel Kuvvetler sabah saatlerinde iki bölgede geniş çaplı operasyon başlattı. Gelen bilgilere göre bölgede 380 kişilik terörist grup kıstırıldı ve teröristlere takviye yolları da kapatıldı.

Afrin’de Özel Kuvvetler sabah saatleri itibarıyla, dün askerlerimizin şehit olduğu Ömer Uşağı ve Mahal Uşağı bölgesinde çok geniş çaplı operasyon başlattı.

Gazete Habertürk’ten Çetiner Çetin’in aktardığına göre, 380 kişilik bir terörist grup yaklaşık 220 hanelik Mahal Uşağı ve Ömer Uşağı köyünde sıkıştırmış durumda. Örgütün Halil Köyü’ne olası takviye yolları olan iki güzargah da kapatılmış durumda.

madem öyle neyi bekliyosunuz teslim olmalarini mi yoksa pozisyon bulup mehmetciklerimizi sehid edicek savunma ve sadiri yapmalari na firsat vermeyi mi bekliyosunuz cehenneme cevirin orasini
Hadi arslanlar.. Allah ve rasülü ve tüm evliya ve şüheda yardımcınız olsun..Allah attığınızı vurmayı ve düşmanı helak etmeyi nasib eylesin… amin …Ya Allah , bismillahirrahmanirrahim..
Bir milletin bir medeniyetin büyüklüğü ve islam hukukunun üstünlüğü: savaşta ve savaş hukukunda belli olur,öldürün öldürün diyenler savaşta esir diye bir kavram ve islamın esirlere bakışını okumanızı tavsiye ederim elbette fiilen savaşta öldürülür ama teslim almak varken öldürmek islama uygun düşmez nasılki şehitlik kavramı islami ise savaş kurallarında da islama uymak bizi diğerlerinden ve en başta vahşi diğer milletlerinden ayrılır kaldı ki basından okuduğumuz kadarıyla onların içinde zorla silah altına alınanlarda var ve belki yarıdan fazladır
Bu savaş mı ki esir olsunlar. Bu hainleri temizlemedir. Bizim örfümüzde hainin cezası bellidir. Hainlik eden de bu cezaya katlanır. Bilir öyle hainlik eder.
Alim deyilim ama, duyduğum kadarı ile insanlığa zararı olan mahlukatın gadlivacip olması gerekmezmi. Ölümü göze almış siyonist uşağı terörist silahı ile teslim olmuyorsa başına geleceği kabullenmiş demektir.
Çoluğu çocuğu rehin alarak onların arasında gizlenip bomba atarak 11 askerimizi şehit eden Allahsızları savunan HDP’yi kapatın. İncirliki kapatın, Kürecik’i kapatın ki şehitlerimizin ruhu şad olsun.
Allahım ordumuza polisimize Güvenlik güçlerimizi korusun Amin Amin Allahım ordumuza muzaffer eyle.islam.düsmanlarini.firsat verme Allahım amiin amiin allahım amiin.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON GÜNLERDE SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN O VİDEO Yeni yılda SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisinin zammı ne olacak? Gözlerinize İnanamayacaksınız !!! Son Dakika… silahlı saldırı! Ağır yaralandı! DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ