Almanyayı Korkutan gelişme: Türkiye Kapacak ! DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

398 izlenme30 Eylül 2018
Reklamlar
TARİHİ HAMLEMİZİ YAPTIK, ALMANLARIN ELİNDEN SÖKÜP ALIYORUZ! 😎🇹🇷🇹🇷🇹🇷


Almanyayı Korkutan gelişme! Türkiye Kapacak


Almanya’nın en yüksek tirajlı gazetelerinden biri olan Die Welt, ekonomi sayfasındaki manşetine büyük karın ağrıları olan  İstanbul’a yapılan  açılışına sayılı günler kalan  yeni havalimanını taşıdı. Berlin’de yapımı süren havaalanından üç misli büyük olduğu halde, üçte bir sürede tamamlandı” yorumunu yapan gazete Berlin’de  12 yıl önce 2006 yılında yapımına başlanan havalimanının tamamının 2020 yılında bitirilmesinin beklendiğini belirtti.


TRANSİT YOLCU ÜSSÜ OLACAKHaberde Frankfurt Havalimanı’nın dünya sıralamasında 14. sırada olduğu, İstanbul Atatürk Havalimanı’nın ise 15. sırada olduğu bilgisi paylaşıldı. İstanbul’a yapılacak yeni havalimanıyla birlikte Frankfurt geride kalacak.


Hizmete açıldığında uluslararası transit yolcu piyasasındaki denklemi değiştirecek olmasını da haberine alan gazete, İstanbul Yeni Havalimanı’nın, Uzak Doğu’ya giden ve aktarma yapmak zorunda olan yolculara zaman kazandıracağını kaydetti.

TRANSFER MERKEZİ UNVANI İSTANBUL’A GEÇECEK


3. Havalimanı ile beraber İstanbul, yolcu transfer merkezi unvanını Franfurkt’un elinden alacak ayrıca aktarmalı yolcuların önemli duraklarından olan Dubai ve Abudabi havalimanlarında çok sayıda yolcuyu da kendine çekecek.

3  HAVA LİMANI HAKKINDA BİLGİLER


76,5 kilometrekarelik bir alanı kaplayacak olan 3. Havalimanı’nda birbirinden bağımsız 6 ayrı pist olacak. Yılda 200 milyon yolcu taşıma kapasitesine ulaşılması hedeflenen 3. Havalimanı, yıllık yolcu kapasitesi 101.5 milyon ile Atlanta Havalimanı’nı geride bırakacak gibi görünüyor. 3. Havalimanı’nın adı henüz netlik kazanmadı.


Uçak geçiş köprüsünün 143 olacağı 3. Havalimanı’nda 114 uçağa aynı anda hizmet verilebilecek. Bu da demek oluyor ki bazı köprülere 2-3 uçak yanaşabilecek.


Toplamda 3500 hektarlık bir alanı kaplayacak olan 3. Havalimanı’nın inşaatında 20 binden fazla işçi çalışıyor. 1 milyon 300 metrekarelik alana kurulu olan kapalı otoparkı ise 18 bin araç kapasiteli olacak. Havalimanı terminal binası içinse toplamda 180 bin ton demir kullanıldı


Almanya’nın en yüksek tirajlı gazetelerinden Die Welt, ekonomi sayfasındaki manşetine İstanbul’a yapılacak yeni havalimanını taşıdı.


BERLİN’DEKİ 14 YILDA TAMAMLANACAK


“Berlin’de yapımı süren havaalanından üç misli büyük olduğu halde, üçte bir sürede tamamlandı” yorumunu yapan gazete Berlin’de 2006 yılında yapımına başlanan havalimanının 2020 yılında bitirilmesinin beklendiğini belirtti.


Haberde Frankfurt Havalimanı’nın dünya sıralamasında 14. sırada olduğu, İstanbul Atatürk Havalimanı’nın ise 15. sırada olduğu bilgisi paylaşıldı. İstanbul’a yapılacak yeni havalimanıyla birlikte Frankfurt geride kalacak.


ULUSLARARASI TRANSİT YOLCU PİYASASININ DENKLEMİNİ DEĞİŞTİRECEK

Hizmete açıldığında uluslararası transit yolcu piyasasındaki denklemi değiştirecek olmasını da haberine alan gazete, İstanbul Yeni Havalimanı’nın, Uzak Doğu’ya giden ve aktarma yapmak zorunda olan yolculara zaman kazandıracağını kaydetti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 dakika için 1 yıla değer miydi o genci o hale sokmak be kardeşim. TRT ERDOĞAN'A YİNE OPERASYON DÜZENLEDİ..İZLE PAYLAŞ Kemençe çalarken öldü! Ölüm anı kamerada Kepçenin tehlikeli inişi Şimdi ben buraya neden çıktım niçin çıktım nasıl çıktım bunu izaha gerek yok... helal olsun çok da iyi indi çok da güzel iyi indi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
A 101’de 28 Aralık İçin İnanılmaz Fiyatlar (Bunu biliyor muydunuz? (DEVAMINI OKUMAK İÇİN >>>>TIKLA)