Böyle sahneler görmek istiyoruz iste. İşte Türk Askerinin Marifeti SONUNA KADAR İZLEYİN ARFİN'E YOLCULUK BAŞLADI ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN DESEM 1000 KARDEŞİM AMİN YAZAR MI ?

2863 izlenme19 Ocak 2018
Reklamlar

Milli Savunma Bakanı Canikli’den Afrin açıklaması!

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’den Afrin operasyonuna ilişkin son dakika açıklamalar yaptı ve ‘Bu harekat yapılacak’ dedi.

Bakan Canikli, “Tüm terör hatları ortadan kaldırılacak. Harekat için şartları olgunlaştırıyoruz Bu operasyon yapılacak” dedi.

Bakan Canikli’nin açıklamaları şu şekilde:

Muhtemel kayıplarımızın da en aza indirilmesi için gerekli tüm şartların olgunlaştırılması gerekiyor. Bu hassasiyetimizi harekatın her aşamasında uygulamaya geçireceğiz.

Türkiye’ye yönelik tehdit seviyesi her geçen gün yükseliyor. Bu harekat yapılacak, terörle mücadele gerçekleştirilecek.

Suriye’de yapılan bütün ülkelerin orayla ilgili politikaları vardır. Bir şekilde oradaki grupları da etkileyebilecekleri yönde, onları da kolaylaştırıcı adımlar atmaya çalışıyorlar.

Rusya’nın rejime büyük destek verdiklerini biliyoruz. Rejimin kendi başına söylemleri hayata geçirme kapasitesinin sınırlı olduğunu biliyoruz. Bu hamleyi sadece rejimin bir düşüncesi olarak görmemek gerekiyor. Bunlar mücadele masasında konuşulması gereken konular. O kadar kaygan bir zemin söz konusu ki.

RUYA ORAYA ÇEKİLİYOR…

Afrin’de flaş gelişme! Rus askerleri çekiliyor

Habertürk’ün haberine göre; Türkiye’nin operasyon yapacağı Afrin’de bulunan 170 Rus askerinin çekileceği iddia edildi.

Habertürk muhabiri Çetin Erçetin, Afrin sınırındaki 170 Rus askerinin bugün saat 16:00’dan itibaren Afrin’in güneyine çekileceğini söyledi.

RUSYA İZİN VERMEZSE B PLANI HAZIR

Hava sahasının kullanımı ise Rusya’nın onayı alınamazsa sınır içinden jetlerin, lazerle işaretlenen hedefleri vurmasıyla aşılacak. F-16’lar, sınırdan 40-50 kilometre içeriyi, Hassas Güdüm Kiti (HGK) ve Lazer Güdüm Kiti (LGK) bombalarıyla vuracak. Yerli olarak üretilen bu bombalara ABD uzun süre engel olmaya çalışmıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN İşte buna YÜREK derler!.. Türk Askeri !!! Devamı için tıklayınız Ermenistan titreyecek! ‘Türkiye ile girebiliriz!’ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ MİNARELERİMİZDEN KURAN SESİNİ DİNDİRMESİN RABBİM Eylül'den kahreden haber.. geldi DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yarışmacının Kıyafeti Sosyal Medyada Olay Oldu