Demlikte Kalan Çayınızı S-akın Dökmeyin

819 izlenme25 Eylül 2018
Reklamlar
Demlikte Kalan Çayınızı S-akın Dökmeyin Demlikteki çayı atmayın! Peki demlikte kalan çayla neler yapılabilir? Demlikte kalan çayın faydaları nelerdir? İşte demlikte kalan çayla yapabilecekleriniz…

Demlikte kalan çayı çöpe atmak yerine bunları yapabilirsiniz.

SAÇINIZ MAT MI? Saçlarınızı yıkadıktan sonra çaydanlıktaki çayı ılık su ile karıştırıp, suyu saçınıza uygulayarak durulayın. Bu sayede saçlarınız daha parlak ve ışıl ışıl olacaktır.

AYAĞINIZ KOKUYOR MU? Demlikte kalan fazla çayı ayaklarınız sığacak kadar büyüklükteki kaba veya leğene döküp ılık su ile karıştırınız. Ayaklarınızı suyun içinde yatmadan önce 10 dakika bekletin. Hep ayağınızın rahatlamasına ve koku oluşumunu engelleyecektir.

BOĞAZ AĞRISINA İYİ GELİR Çayı içip bitirdikten sonra posasını süzüp suyunun soğumasını bekleyin. Sonrasında demli su ile gargara yapınız.

ÇAYIN CİLDE YARARLARINI BİLİYOR MUSUNUZ? Banyo yaptıktan sonra tüm teninizi bir çaydanlık çay ile ovuşturun. Çayı, derinizdeki yaraların temizlenmesi ve antibiyotik etki göstermesi için pamukla tatbik ederek kullanabilirsiniz.


ELİNİZ BALIK, SOĞAN MI KOKUYOR? Balık ayıkladınız, ellerinizi sabunla yıkadınız ve hala balık kokuyor. Soğan soydunuz, eliniz soğan kokuyor. İşte kurtarıcınız yine çay. Elinizi demli çayla yıkayın.

GÖZÜNÜ ÇAPAK MI YAPIYOR? Kaynamış çayı bir tasa koyup buharı gözünüze gelecek biçimde başınızı üstüne koyun.

BUZDOLABI KOKU MU YAPIYOR? Demlikte kalmış çay posalarını kurutup bir kap içinde buzdolabının orta rafına yerleştirin, kokudan eser kalmayacaktır. kaynak: islamveihsanBunlar da İlginizi Çekebilir

Tüm Türkiye Bu Videoyu Konuşuyor İZLE Ve Paylaş Lütfen devamı için tıklayın Evlenilmesi Haram Olan Kadınlar. Bu Kadınlarla Evlenmeyin Yoksa! SURVİVOR MERVE AYDIN BAKIN ŞİMDİ NE HALDE TANIYAMAYACAKSINIZ !!! DETAY İÇİN TIKLA Konya'dan korkunç haber az önce geldi katliam yaptı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BÜYÜK PATLAMA OLDU ÖLÜ VE YARALILAR VAR DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ