DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

785 izlenme08 Şubat 2018
Reklamlar
MUTLAKA OKUYUNUZ 
BU YİĞİTLER TÜRK MİLLETİMİN AFRİN YİĞİTLERİ MAŞALLAH DEMEDEN GECMEYELİM LÜTFEN.


ABD’nin önemli isminden Türkiye’ye küstah tehdit!

ABD’li iki general Münbiç’te PYD/PKK’lılarla kol kola fotoğraf verdi. ABD’nin teröristlerin başında nöbet tuttuğu alan Mehmetçiğe 1 buçuk kilometre mesafede yer alırken, ABD’li general küstah bir şekilde Türkiye’yi tehdit etti: “Eğer bir tehdit algılarsak karşılık veririz.”

ABD, Türkiye’nin Afrin’de sonra operasyon düzenleyeceği Münbiç’te alarma geçti.

Türkiye ile NATO müttefiki olduğunu ve karşı karşıya gelmek istemeyeceğini her fırsatta dile getiren ABD, teröristlerin başında nöbet tutuyor.

ABD yayın kuruluşu CNN ise, bölgede ABD’li komutanlar ile PYD/PKK’lılarla omuz omuza fotoğraflarını yayınlayarak ülkesinin teröristlere desteğini yineledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kesin bir dille uyararak, “ABD Münbiç’ten derhal çekilmeli” açıklamasını yapmıştı.

Erdoğan, şu ifadeleri kullanmıştı:

Münbiç’ten çıkın, oraya topraklarını asıl sahiplerine teslim etmek için geleceğiz.

“TÜRKİYE’NİN TERÖRİST OLARAK GÖRDÜĞÜNÜ ABD KAHRAMAN OLARAK GÖRÜYOR”

CNN’de yer alan habere göre ABD’nin uzun zaman bu savaşın dışında kalmaya çalıştığı ifade edildi.

Haberde yer alan ifadeler şöyle:

“ABD uzun süre bu savaşın dışında kalmak için çabaladı. Ama artık bunun içinde. NATO müttefiki Türkiye ile Münbiç’te karşı karşıya. Türkiye’nin ‘terörist’ olarak gördüklerini ABD ‘kahraman’ olarak görüyor.”

ABD’Lİ GENERALDEN TEHDİT!

Teröristlerin karargahını ziyaret ederek açıklamalarda bulunan General Paul Funk, ”Askerlerimize yönelik herhangi bir tehdit olduğunda endişeleniyorum. Ancak böyle bir durumla karşılaşırlarsa, kendilerini savunacaklardır”

SİZDEN GELEN YORUMLAR

Eceli gelen keçi çobanın değneğine sürtünürmüş.Bu yeni yetme ABD’liler Türk’ün cengaverliğini hatırlamıyor olabilir.Onların babalarını Kore savaşlarında bizim tugayımız kurtarmıştır.Hadi hodri meydan;Türk’ün cengaverliğini birde siz görmek,Osmanlı tokatını ensenizde hissetmek istiyorsanız buyrun çıkın ortaya.
bir gece belki gündüź, güneş doğarken belki batarken ansızın gelebiliriz. memleketiniz de çok uzak nasıl ananızın kucağına kaçıp gidip ağlayacaksınız…
Yakinda oradanda cikicak Amerikalilar bizimkiler Mehmetcik kapiya dayansin bakinbakalim Amerika arkasina bile bakmadan terk edicek . Oyunlar dönüyor Avrupa Amerika arkamizdan Planlar yapiyor bizimkilerde Armut toplamiyor tabiki. Cok bekledik son gülen iyi gülücek
Suriye hükümeti buralarda kendi bayrağını asamayıp pkk bayrağı abd bayrağı asamıyorsa ve teröröristleri koruyorsa tüm suriye ye girmek ve işgal etmek helaldir
Türk askerinden korkularına PKK ile iş yapıyorlar.cesaret yok ABD askerlerinde türk askerlerının karşısına cıkmaya

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA - (1) YPG DEN KURTULAN ÖSO'YA TESLİM OLUYOR devamı için tıklayınız SON DAKİKA - BEREKETLİ BUGÜNN LEŞ VAR LEŞŞŞ (3 - 5 DEĞİL. SAYAMADIK) LEŞŞ OPERASYONLAR SABAHA KADAR SÜRECEK | Bunu Biliyor Musunuz? : devamını okumak için >>tıkla İşte 2018'in zamlı maaşları…BUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Hayatın içinden önemli bilgiler ANNELERE 1500 LİRA... Devamı İçin ➡

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kayseri Pınarbaşı Avşar Halayı Halay Başındakine Dikkat..!!