Erdoğan idam çağrısına bakın ne cevap verdi DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

643 izlenme04 Temmuz 2018
Reklamlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir vatandaşın ‘idam istiyoruz’ çağrısına aracını durdurdu ve cevap verdi. İstanbul Sarıyer’de kendisine el sallayanları görünce makam aracını durduran Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlardan birinin idam çağrısına “Anayasa kararı gerekiyor” karşılığını verdi.


Eşi Emine Erdoğan’la birlikte Ankara’ya gitmek için Atatürk Havalimanı’na hareket eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sarıyer Hacıosman’da kendisine el sallayanları görünce makam aracını durdurup kendisine el uzatanlarla tokalaştı.Bir kadın, hayvan hakları yasası ve idam cezası konusundaki beklentisini dile getirdi. “Yavaş, yavaş” yanıtını veren Erdoğan, “Hayvan hakları zaten gündemde de, idam cezası tabii biraz daha zor. Anayasa kararı gerekiyor” ifadelerini kullandı.Kalabalık içinde 15 Temmuz gazisinin yakınını gören Erdoğan, hatır sordu. Erdoğan, “Allah sizi düşmanlardan korusun” sözlerine de ‘Amin’ diyerek karşılık verdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SONDAKİKA! ERDOĞAN ALMANLARI İNCİRLİK'E SOKMADI MERKEL BÖYLE KUDURDU! PAYLAŞŞ Ses Yarışmasına Çıkan Çocuk Kur'an-ı Kerim Okudu. Bir Hareketiyle Öküzü Yere Deviren Kız.. Taktiğe Dikkat! SON DAKİKA! O SAPIK YAKALANDI BAKIN KİMMİŞ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kafaları karıştıran bu deney izleyenleri şaşkına çevirdi.