Diger
13 Aralık 2017 ( 1410 izlenme )
Reklamlar

HABABAM SINIFININ ÜNLÜ OYUNCUSU BAŞI EZİLEREK ÖLDÜRÜLDÜ.

Şile’deki evinde başı ezilerek öldürülen ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun, İlyas Salman’ın da rol aldığı Hababam Sınıfı Güle Güle filminde Gariban Sefa karakterine hayat vermişti.


Bir döneme damga vuran Hababam Sınıfı Güle Güle filminde Gariban Sefa karakterine hayat veren ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun, Şile’deki evinde başına beyzbol sopası vurularak ve bıçaklanarak öldürüldü.
FİGÜRAN TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ

Olay bu gece saatlerinde yaşandı. Ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun (58), evinde başına beyzbol sopası vurularak ve kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Uzun’u, yönetmenliğini yaptığı bir dizide figüran olarak rol alan Osman A. (19)’nın öldürdüğü belirlendi. Osman A., Beylikdüzü’nde polis merkezine giderek teslim oldu. Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

TÜRKİYE ONU ‘GARİBAN SEFA’ OLARAK TANIDI
Türkiye, Mustafa Kemal Uzun’u bir döneme damga vuran Hababam Sınıfı Güle Güle filminde canlandırdığı Gariban Sefa karakteri ile tanıdı. İlyas Salman’la birlikte bu filmde rol alan Uzun, oyunculuk performansı ile diğer isimlerden sıyrılmış ve Hababam’ın unutulmaz karakterleri arasına girmişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ASKER ,, POLİS Yada KORUCU ..DEYİL TRABZONLU ..!!. _______İZLEMEDEN GEÇME Diyarbakır'da yıllardır toprak altında bekletilen Petrol nihayet çıkarılmaya başlandı. YOK BÖYLE BİR ŞEY PAYLAŞ HERKES İZLESİN SON DAKİKA - SON DAKİKA - SON DAKİKA O İLİMİZE TAM 3 ROKET İSABET ETTİ YARALI VAR...devamı için tıklayınız