İngilizler duyurdu! Kaşıkçı'nın cesedi bulundu DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

539 izlenme24 Ekim 2018
Reklamlar
İngiliz haber kanalı Sky News, Türk yetkililere dayandırdığı haberinde, Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'nda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın ceset parçalarının, başkonsolosun evinin bahçesinde bulunduğunu iddia etti. Cesedin parçalara ayrıldığı ve yüzünün tanınmaz halde olduğu belirtildi.

İngiliz Sky News haber kanalını da Türk yetkililere dayandırdığı haberinde, gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın ceset parçalarının başkonsolosun evinin bahçesinde bulunduğunu duyurdu. 

Sky News haberinde, Kaşıkçı'nın öldürüldükten sonra bedeninin parçalara ayrıldığını ve yüzünün tanınmaz hale getirildiğini iddia etti.

ÇİN HABER AJANSI İDDİA ETMİŞTİ

Bu haberi saatler önce Çin’in resmi haber ajansı Şinhua duyurmuştu. Haberi Twitter’dan bir cümleyle duyuran ajans daha fazla ayrıntı vermedi ve bir kaynak göstermedi.

Cemal Kaşıkçı’nın cesedinin parçalandığı ve Suudi Konsolosluğu’ndan parçalar halinde çıkarıldığı öne sürülmüştü. Bu iddiayı reddeden bir Suudi yetkili ise cesedin Türkiye’de ‘yerel bir işbirlikçi’ye teslim edildiğini savunmuştu.

Türk polisi günlerdir İstanbul’daki Belgrad Ormanı’nda ve Yalova’da cesedi veya parçalarını arıyordu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan son olarak, “Öldürüldüğü resmen kabul edilen bir kişinin cesedi niçin hala ortada yok?” demişti.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika: Yer Bursa: '500 milyar dolarlık rezerv' DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ Tunceli Aliboğazı'nda 15 leş, 2 yaralı, 10'u teslim göklerin süsü yiğitler operasyondan dönüyor Kalabalıkta artistlik yapanın, tenhada özrü kabul olmaz.. Müge Anlı canlı yayında böyle duyurdu.. Kayıp Leyla olayında flaş bir gelişme yaşandı..DEVAMI için tıklayınız

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kızlar Evde Salaklaşıyor...