Lütfen herkes bunu paylaşsın ve tavukta yapılan hileyi herkes görsün PAYLAŞARAK SEVDİKLERİNİZİ UYARIN YAZIKLAR OLSUN

1452 izlenme18 Ocak 2018
Reklamlar

SON DAKİKA SON DAKİKA SON DAKİKA - ŞİMDİ - TÜRK ASKERİ BAŞLADI!!! ŞUAN DA FIRTINA OBÜSLERİ YPG HEDEFLERİNİ VURUYOR. HATAY İNLİYOR...AFRİN 

Fırtına obüsleri YPG hedeflerini vuruyor

Habertürk TV’nin haberine göre, fırtına obüsleri sınır hattındaki 7 noktada terör örgütü YPG hedeflerini vuruyor.

Habertürk TV’nin haberine göre, fırtına obüsleri sınır hattındaki 7 noktada terör örgütü YPG hedeflerini vuruyor.

Ayrıntılar gelecek…

Şuan itibari ile 12 dakikadır ypg hedefleri Türk askeri tarafından dövülüyor. Bu durum Amerika da hareketli dakikalar yaşanmasına sebep oldu. Amerika MGK sı acil olarak toplandı ve 45 dakikadır bir haber gelmesini tüm ajanslar bekliyor.

TÜRKİYE MİLLİ GÜVENLİK KURULUNDAN  BU KARAR ÇIKMIŞTI…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapılan toplantı, 4 saat 20 dakika sürdü.

MGK toplantısının hemen ardından ise Bakanlar Kurulu toplantısına geçildi.

YAZILI AÇIKLAMA YAPILDI

MGK bildirisinden başlıklar şu şekilde:

OHAL UZATILSIN TAVSİYESİ

Milli Güvenlik Kurulunda, hükümete olağanüstü halin uzatılması tavsiyesinde bulunulması kararlaştırıldı.

AFRİN MESAJI

Türkiye’nin, sınırlarının hemen yanı başında bir terör koridoru oluşturulmasına ve bir terörist ordusu kurulmasına izin vermeyeceği, bu konuda gereken her türlü tedbirin alınacağı belirtilmiştir.

“GEREKEN ADIMLAR DERHAL ATILACAK”

Sınır emniyetimizi tahkim etmenin yanı sıra vatandaşlarımız ile bölge halkının can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla ilk aşamada Suriye’nin batısından ülkemize yöneltilen tehditlerin bertaraf edilmesi için gereken adımların derhal ve kararlılıkla atılacağı vurgulanmıştır.

“PYD TERÖR ÖRGÜTÜNE VERİLEN SİLAHLAR GECİKMEKSİZİN TOPLANMALI”

Terör örgütlerinin ülkemize yönelik açık tehdidi söz konusu iken NATO çatısı altında ve ikili ilişkilerimizde müttefikimiz olan bir devletin, güvenliğimizi dikkate almadan teröristleri ortak ilan edip silahlandırması üzüntüyle karşılanmıştır. Suriye’de DEAŞ ile fiili mücadelenin büyük ölçüde tamamlanmış olması sebebiyle PKK/PYD-YPG terör örgütüne verilen silah, araç ve gereçlerin gecikmesizin toplanması gerektiği kuvvetle vurgulanmıştır.

AYRINTILAR GELİYOR…

YPG Lİ TERÖRİSTLERİ KAÇAK LİDERİ BUNLARI DEMİŞTİ…

Rus İzvestiya gazetesine konuşan terör örgütü PYD’nin eski Eşbaşkanı Salih Müslim, Türk ordusunun Suriye’nin Halep kentine bağlı Afrin’e girmesi durumunda PYD’nin bu bölgeyi savunacağını söyledi.

“ERDOĞAN’DAN HER AN HER ŞEY BEKLENİR”

Müslim, “Kendimizi korumaktan başka seçeneğimiz yok. Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan her an her şey beklenebilir. Kendimizi ve bölgedeki sivilleri korumaya hazırız. Yeni bir savaşın söz konusu olup olmayacağını bilmiyorum. Bizim için tek seçeneğin, bize yönelik saldırıları püskürtmek olduğunu belirtiyorum. DSG buna hazır” ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KESİNLİKLE OKUMALISINIZ Ölüm Vaktin Gelmedi ise, Senin canını alacak hiç kimse yoktur Leyla'nın babasına şok telefon! Başınız sağolsun...DEVAMI için tıklayınız Kemal Kılıçdaroğlu fena düştü

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Taksici parası olmayan kadınının ücreti böyle ödeyeceğini düşünmedi