Maşallah Bu Ne Güçtür Böyle! Allah Yapanların Eline Dert Vermesin! devamı için tıklayınız

2869 izlenme29 Ocak 2018
Reklamlar
Burseya Dağı’ndaki terör örgütünün 90 santimetre kalınlığında duvarlara sahip 7 betonarme kule ve bunlar arasındaki bağlantıyı sağlayan tüneller Türkiye’de geliştirilmiş beton delici Nüfuz Edici Bombalar (NEB) tarafından yerle bir edildi. Bir askeri yetkili “Burseya 3-4 saat içinde kevgire döndü” dedi.
Burseya Dağı’nın alınmasında terör örgütünün bu dağda bazı Batılı ülkelerden yüksek mühendislik hizmeti sağladığı öne sürülen 90 santimetre kalınlığında duvarlara sahip 7 betonarme korugan ile bunlar arasında bağlantı sağlayan tünellerin bombalarla yerle bir edilmesi önemli rol oynadı.

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre Türk savaş uçakları bu betonarme korugan ve tünelleri imha etmede ardışık delici harp başlığı teknolojisine sahip, Türkiye’de geliştirilmiş beton delici nüfuz edici bombalar (NEB) kullandı. Bir askeri yetkili, “Burseya 3-4 saat içinde adeta kevgire döndü” dedi.
KAYNAK: aksam.com.tr

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Konya'dan korkunç haber az önce geldi katliam yaptı Eylülün son görüntüleri DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ PAYLAŞMA BİZİ KİM DİNLER DEDİLER VE İZLENME REKORU KIRDILAR Son dakika ticaret bakanı tarafından AÇIKLANDI DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ALLAH'IM SEN BİZİ CEHENNEM ATEŞİNDEN KORU