Maşallah Bu Ne Güçtür Böyle! Allah Yapanların Eline Dert Vermesin! devamı için tıklayınız

2868 izlenme29 Ocak 2018
Reklamlar
Burseya Dağı’ndaki terör örgütünün 90 santimetre kalınlığında duvarlara sahip 7 betonarme kule ve bunlar arasındaki bağlantıyı sağlayan tüneller Türkiye’de geliştirilmiş beton delici Nüfuz Edici Bombalar (NEB) tarafından yerle bir edildi. Bir askeri yetkili “Burseya 3-4 saat içinde kevgire döndü” dedi.
Burseya Dağı’nın alınmasında terör örgütünün bu dağda bazı Batılı ülkelerden yüksek mühendislik hizmeti sağladığı öne sürülen 90 santimetre kalınlığında duvarlara sahip 7 betonarme korugan ile bunlar arasında bağlantı sağlayan tünellerin bombalarla yerle bir edilmesi önemli rol oynadı.

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre Türk savaş uçakları bu betonarme korugan ve tünelleri imha etmede ardışık delici harp başlığı teknolojisine sahip, Türkiye’de geliştirilmiş beton delici nüfuz edici bombalar (NEB) kullandı. Bir askeri yetkili, “Burseya 3-4 saat içinde adeta kevgire döndü” dedi.
KAYNAK: aksam.com.tr

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU VİDEOYU 3 DAKİKA İZLEYELİM VE HERKESİN İZLEMESİ İÇİN HIZLA PAYLAŞALIM LÜTFEN Eylülün son görüntüleri DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ KAFASINI KESİPTE GÖTÜNÜN YANINA KORLAR ADAMIN Meteoroloji uyardı! Kar geliyor…BUNU BİLİYOR MUSUNUZ?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
KANSER HASTASI OLAN ÜNLÜ İSİM HAYATINI KAYBETTİ…(Bunu biliyor muydunuz?) : devamını okumak için >>tıkla