Maşallah Bu Ne Güçtür Böyle! Allah Yapanların Eline Dert Vermesin! devamı için tıklayınız

2864 izlenme29 Ocak 2018
Reklamlar
Burseya Dağı’ndaki terör örgütünün 90 santimetre kalınlığında duvarlara sahip 7 betonarme kule ve bunlar arasındaki bağlantıyı sağlayan tüneller Türkiye’de geliştirilmiş beton delici Nüfuz Edici Bombalar (NEB) tarafından yerle bir edildi. Bir askeri yetkili “Burseya 3-4 saat içinde kevgire döndü” dedi.
Burseya Dağı’nın alınmasında terör örgütünün bu dağda bazı Batılı ülkelerden yüksek mühendislik hizmeti sağladığı öne sürülen 90 santimetre kalınlığında duvarlara sahip 7 betonarme korugan ile bunlar arasında bağlantı sağlayan tünellerin bombalarla yerle bir edilmesi önemli rol oynadı.

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre Türk savaş uçakları bu betonarme korugan ve tünelleri imha etmede ardışık delici harp başlığı teknolojisine sahip, Türkiye’de geliştirilmiş beton delici nüfuz edici bombalar (NEB) kullandı. Bir askeri yetkili, “Burseya 3-4 saat içinde adeta kevgire döndü” dedi.
KAYNAK: aksam.com.tr

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYAYI KARIŞTIRDI CANLI CANLI VİDEO SİLİNMEDEN İZLEYİN Ağlamamak elde değil ..Lütfen bir kere dinleyin harika ŞARKICIYIM DİYE GEÇİNENLER BİR DİNLESİN İNANILMAZ BİR SES KADIN TERÖRİSTTEN KAN DONDURAN İTİRAFLAR TAM 2 GÜN BOYUNCA...DEVAMI için tıklayınız

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DİLENCİLİKTE SON NOKTA İNANILMAZ PAYLAŞŞŞŞ