Müge Anlı şimdi fena yandı Sonunda Harekete Geçildi ! DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

415 izlenme12 Ocak 2019
Reklamlar
Müge Anlı şimdi fena yandı

Günlerdir Türkiyenin gündemi ni meşgul eden içinde her türlü çirkinliğin olduğu palu ailesi Toplumsal bir uyanışa neden oldu Radyo Televizyon Üst Heyeti R T Ü K Harekete geçti Müge anlı ve Esra Erol gibi isimler bundan sonra bu tür insanları TV ye çıkarırsa neticelerine katlanmak zorunda kalacak..

Radyo ve Televizyon Üst Heyeti, son günlerde aile içi şiddet, taciz ve tecavüz olaylarına yer veren ve toplumun her kesiminde reaksiyonla karşılanan kuşak programlarına ait çalışma başlattı

Radyo ve Televizyon Üst Heyeti (RTÜK), aile içi şiddet, taciz ve tecavüz olaylarının sıklıkla bulunduğu kuşak programlarını mercek altına aldı.


ANADOLU AJANSI muhabirinin edindiği bilgiye göre, hafta içi gündüz kuşağında yer alan kadın programlarıyla, cinayet, şiddet, çocuk kaçırma ve ensest ilişki gibi konulara yer verilen programlarda son günlerde yaşanan olaylar, televizyon izleyicisinde ciddi oranda rahatsızlık yarattı.


Kuşak programları ile ilgili son bir ayda RTÜK’e takriben bin seyirci yakıntısı erişti.


“Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri İle ilgili Yasa” uyarınca kuşak programlarına ilişkin raporlamalarını rutin olarak sürdüren ve önceden alakalı yayınlara çeşitli müeyyideler uygulayan RTÜK, bu konuda toplumda beliren hassasiyeti de göz önüne alarak konuya ait ayrı bir çalışma başlattı.


HER 4 İZLEYİCİDEN 3’Ü RAHATSIZRTÜK’ün “Televizyon İzleme Eğilimleri Araştırması-2018” verilerine göre de kuşak programları, izleyicinin en çok rahatsızlık duyduğunu dile getirdiği program türleri arasında bulunuyor.


İzleyicilerin yüzde 48,3’ü “çocuk ve gençlere negatif örnek oluşturduğu”, yüzde 39,4’ü “hususi hayatın saklılığına terslik teşkil ettiği”, yüzde 35,1’i “ulusal içsel değerlere terslik taşıdığı”, yüzde 17,8’i ise “ayrımcı ve kutuplaştırıcı olduğu” gerekçesiyle bu programlardan rahatsızlık duyduğunu dile getirdi.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

PKK VE DEAŞ'IN KORKULU RÜYASI OLDULAR Son Dakika ! SURİYELİLER SINIR DIŞI EDİLİYOR DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ  YİNE ÇOCUK TECAVÜZÜ. Erdoğan’a hakaret edince bir şey olmaz sandı. Ünlü karikatürist Nuri Kurtcebe cezaevinde DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Fırtınadan, hiç bir pilotun inemediği piste, TÜRK Pilotu bakın nasıl indi !! DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ