Reklamlar

Muğla'daki feci kazada 24 kişi hayatını kaybetmişti..

Muğla'da 24 kişinin hayatını kaybettiği kazada uçuruma devrilen yolcu midibüsünün şoförü Armağan Sertbaş için İzmir'in Buca ilçesinde cenaze töreni düzenlendi. Sertbaş'ın, eşine en son "Bittik" dediği belirtildi. Anneler Günü dolayısıyla Buca'dan Marmaris'e giderken kullandığı midibüsün uçuruma devrilmesi sonucu hayatını kaybeden 24 kişiden Sertbaş'ın (33) cenazesi, yakınları tarafından Buca Kaynaklar Mezarlığı'ndan alınarak Kaynaklar Merkez Camisi'ne getirildi.
Cenazeye midibüs şoförünün babası Şakir Sertbaş, yakınları ile İzmir Vali Yardımcısı Cemil Özgür Öneği ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Sertbaş'ın cenazesi, namazın ardından Kaynaklar Mahallesi Mezarlığı'nda toprağa verildi.
'Torunum babasını soruyor'
Beş çocuk babası Şakir Sertbaş (62), kazada evin tek oğlunu kaybetmiş olmanın üzüntüsüyle cami bahçesinde taziyeleri kabul etti.
Karataş, kayınbiraderinin, bir arkadaşının isteği üzerine geziye şoför olarak gittiğini belirterek, Anneler Günü olması dolayısıyla kazadan yaralı kurtulan eşi Duygu Sertbaş ile 10 aylık bebeği Nehir'i de götürdüğünü, 8 yaşındaki oğlu Şakir'i ise dedesinin yanında bıraktığını kaydetti.

Kazadan yaralı kurtulan kayınbiraderinin eşi Duygu Sertbaş'ı hastanede ziyaret ettiğini anlatan Karataş, kaza anında Armağan Sertbaş'ın, eşine en son "Bittik." dediğini söylediğini aktardı.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Son dakika ticaret bakanı tarafından AÇIKLANDI DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ