Roketsan'dan Uzun Menzilli Tanksavar Füzesi! AFRİN Harekatında Hepsini Kullanıyoruz! devamı için tıklayınız

532 izlenme29 Ocak 2018
Reklamlar

Roketsan'dan Uzun Menzilli Tanksavar Füzesi!

AFRİN Harekatında Hepsini Kullanıyoruz!


Burseya Dağı’ndaki terör örgütünün 90 santimetre kalınlığında duvarlara sahip 7 betonarme kule ve bunlar arasındaki bağlantıyı sağlayan tüneller Türkiye’de geliştirilmiş beton delici Nüfuz Edici Bombalar (NEB) tarafından yerle bir edildi. Bir askeri yetkili “Burseya 3-4 saat içinde kevgire döndü” dedi.
Burseya Dağı’nın alınmasında terör örgütünün bu dağda bazı Batılı ülkelerden yüksek mühendislik hizmeti sağladığı öne sürülen 90 santimetre kalınlığında duvarlara sahip 7 betonarme korugan ile bunlar arasında bağlantı sağlayan tünellerin bombalarla yerle bir edilmesi önemli rol oynadı.

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre Türk savaş uçakları bu betonarme korugan ve tünelleri imha etmede ardışık delici harp başlığı teknolojisine sahip, Türkiye’de geliştirilmiş beton delici nüfuz edici bombalar (NEB) kullandı. Bir askeri yetkili, “Burseya 3-4 saat içinde adeta kevgire döndü” dedi.
KAYNAK: aksam.com.tr

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eylülün son görüntüleri DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ ABD'ye yaklaşan büyük felaket! DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ Son dakika… AB’den çok önemli açıklama DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ GÜLBEN CAN EVİNDEN VURULDU! OĞLU ATLAS’TAN…DEVAMI için tıklayınız

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yok Artık Daha Neler