Roketsan'dan Uzun Menzilli Tanksavar Füzesi! AFRİN Harekatında Hepsini Kullanıyoruz! devamı için tıklayınız

532 izlenme29 Ocak 2018
Reklamlar

Roketsan'dan Uzun Menzilli Tanksavar Füzesi!

AFRİN Harekatında Hepsini Kullanıyoruz!


Burseya Dağı’ndaki terör örgütünün 90 santimetre kalınlığında duvarlara sahip 7 betonarme kule ve bunlar arasındaki bağlantıyı sağlayan tüneller Türkiye’de geliştirilmiş beton delici Nüfuz Edici Bombalar (NEB) tarafından yerle bir edildi. Bir askeri yetkili “Burseya 3-4 saat içinde kevgire döndü” dedi.
Burseya Dağı’nın alınmasında terör örgütünün bu dağda bazı Batılı ülkelerden yüksek mühendislik hizmeti sağladığı öne sürülen 90 santimetre kalınlığında duvarlara sahip 7 betonarme korugan ile bunlar arasında bağlantı sağlayan tünellerin bombalarla yerle bir edilmesi önemli rol oynadı.

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre Türk savaş uçakları bu betonarme korugan ve tünelleri imha etmede ardışık delici harp başlığı teknolojisine sahip, Türkiye’de geliştirilmiş beton delici nüfuz edici bombalar (NEB) kullandı. Bir askeri yetkili, “Burseya 3-4 saat içinde adeta kevgire döndü” dedi.
KAYNAK: aksam.com.tr

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SONDAKİKA TÜRK ABLAMIZ HOLLANDA POLİSİNİ BÖYLE REZİL KEPAZE ETTİ Köpeğe bak Lann:) İnternette en çok paylaşılan video İZMİR'DE YAKALADIĞIMIZ ABD'Lİ AJAN PAPAZ HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ ! DEMEK Kİ TÜRKİYE AFRİN'E GİRMESEYDİ... Kaçak elektrik denetimi yapan ekibe linç girişimi DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ANNELERE 1500 LİRA... Devamı İçin ➡