RUSYA DAN ABD YE ÇOK SERT TEPKİ. AFRİN HAREKATINDAN SONRA DİLİ AÇILDI. DAHA ÖNCEDEN NEREDEYDİNİZ ACABA devamı için tıklayınız

506 izlenme21 Ocak 2018
Reklamlar
RUSYA DAN ABD YE ÇOK SERT TEPKİ. AFRİN HAREKATINDAN SONRA DİLİ AÇILDI. DAHA ÖNCEDEN NEREDEYDİNİZ ACABA

Rusya’dan ABD’ye ‘YPG’ye silah’ tepkisi!

Rusya Savunma Bakanlığı, Afrin operasyonun başlamasının ardından bir açıklama yayınladı.

Rusya Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Pentagon, Suriye’deki ABD yanlısı silahlı gruplara modern silahlar temin ederek provokatif adımlar attı. ABD’nin Suriye’de attığı sorumsuz adımlar nedeniyle ülkedeki çözüm süreci ve Cenevre süreci tehdit altına giriyor” denildi.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ? SİZDEN GELEN YORUMLARI YAYINLIYORUZ…LÜTFEN OKUYUN.

Suriye’ yi temizlemek hakkımız. En uzun sınır bize ait. Diğer batı ülkelerinin alakası olmayan bir konuda yorum yapmaları bile saçma. Adamlar bin tane göçmen kabul etmemek ićin elinden geleni yapıyor. Maşallah bizde milyonlarca Suriye’ li var. Bu sorunlar çözülür de bu insanlar ülkesine gitsin. Biz de rahatlayalım artık. Bir savaş olsa bizi himaye edecek ülke de yok. Bu yüzden vatanımıza uzanan elleri kırmak lazım.
Amerika birakin destek vermeyi yıllardır terörist yetistiriyor bunu dünya biliyor.biz adımlarımızı temkinli atmali gereksiz ve kişisel polemiklere girmeden yüce türk milleti nın menfaati ne gerektiriyor ise onu söylemeli onu yapmalıyız aslına bakarsan türk e ne amerikadan ne rusyadan hele de araplardan dost olmaz bunu iyi bilip fevri davranmadan sinirlenmeden iyi düşünüp öyle konuşmalıyız insan oğlunun başına ne gelirse iki dudağından çıkandan gelir bize sabır azım ve çalışkanlık gerek.
Biz Rusya, nın orta ve uzun vade de nasıl davranacağına odaklanalım. Böyle ruhu okşayan laflara tav olmam.
inşallah kaçırmadan o gönderilen silahlara ordumuz çöker kansızların elinden alıp envanterine kayıtederler.
Orta-doğu daki sorunların çözümü abd nin bu bölgelerden çıkarılmasına bağlı çünkü sorunların ana kaynağı kalleş abd dır.
Suriye’de çözüm sürecini Türkiye’den başka düşünen varmı bir an evvel orda yaşam normale dönsün de beş milyon Suriyeli memleketine geri gitsin, gitsin de memleketlerine sahip çıksınlar içlerinde teröriste teröre yer vermesinler
Bizim derdimiz maddi değil, manevidir..Bizim ceddimiz, Allahın cc yeryüzündeki ordusu olmuştur..Savaş bizim düğünümüzdür, oynamak isteyen buyursun gelsin..!!
Amerika teröre destek veren ülkeler listesinin en başında yer almalı
Herkes Haddini Bilecek Dünyada 1 Türk Bile Kalsa Size Dünyayı Dar Ederiz Pyd Ypg Ses Çıkmıyor Bum Bum 🙂
gardas , onlarin su anda g.lerinde bomba patliyor. nasil sesi ciksin

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sana Bi Çift Sözüm Var Dinle Beni Emmi Ölmesin diye sabaha kadar başında bekledi (Bunu biliyor muydunuz?) : devamını okumak için >>tıkla O SÖZDE ARKADAŞ İÇİN NE DÜŞÜNÜYOR DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ ABD'ye yaklaşan büyük felaket! DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SON DAKİKA - AMERİKA ANIRMAYA DEVAM EDİYOR. "Tarihi harekatın ardından ABD'den ilk açıklama!" devamı için tıklayınız