Reklamlar

SİBEL CAN ÖYLE BİR ŞEY YAPTI Kİ

SİBEL CAN EVLENİYOR! BAKIN HEMDE HANGİ ÜNLÜ İSİMLE! yok böyle bir şey


PAYLAŞIRMISIN 
Özel hayatı 1988 yılında o dönemin popüler isimlerinden olan Hakan Ural ile Zerrin Özer’in evinde gizlice evlendi. Bu evlillikten daha sonra Engincan ve Melisa adından iki çocuk dünyaya getirdi. Hakan Ural’dan 1999 yılında ayrıldı.


Aynı yıl Sulhi Aksüt ile evlendi ve bu evlilikten Emir isminde bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

İlk eşinden iki, şimdiki eşinden de bir olmak üzere üç çocuğu vardır.Sibel Can, evlilik hazırlığı Gelinlik siparişini bile veren ünlü şarkıcı, altı ay önce Monaco’da tanıştığı İngiliz iş adamı ile Fransa’da evlenecek.


Şarkıcı Sibel Can, Monaco’da altı ay önce tanıştığı faktoring şirketi sahibi bir İngiliz iş adamıyla evlenmeye karar verdi.İkili evlilik hazırlıklarına da başladı.

Düğün tarihi olarak Kurban Bayramı sonrasını belirleyen Sibel Can, moda tasarımcısı Nur Yerlitaş’a gelinlik siparişi de verdi. Şarkıcı, beyaz ve sade bir gelinlik istedi.

Sibel Can 1 Ağustos 1970 yılında İstanbul Karagümrük semtinde doğdu. Asıl adı Sibel Cangüre’dir. Yugoslav göçmeni baba Engin Cangüre ve Mudanyalı anne Emine Gül Sezer Cangüre’nin ilk çocukları olarak dünyaya gelmiştir.

Muzaffer adında bir kızkardeşi vardır. Babası Engin Cangüre bir çok ünlü solistin orkestrasında kemancılık yapmaktaydı. Sibel Can 14 yaşındayken dansa merak sardı ve gelen teklif üzerine oryantal olarak sahneye çıkmaya başlayan şarkıcı babasıyla birlikte çıktığı yurt içi ve yurt dışı turnelerinde hem oryantal hem de solist olarak sahne almaya başladı.


Daha sonra İstanbul’ da ilk kez Galata Kulesi’ nde sahneye ciktı. Kulaktan kulağa yayılan ünü sayesinde Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan tarafından keşfedildi. Böylece Maksim Gazinosu’ nda sahneye çıkmaya başladı ve 14 yaşında şöhret oldu. Yaşı küçük olduğu için Maksim Gazinosu onun yüzünden kapatıldı. Çalışma müsaadesi almak için Fahrettin Aslan ve Türker İnanoğlu, Sibel Can’ ın yaşını mahkeme kararıyla 6 ayda 6 yaş birden büyüttü. Artık sahneye çıkmasında bir sorun kalmamıştı.


Sibel Can üç yıl kadar dans etti. Maksim gazinosunda Muazzez Abacı, Neşe Karaböcek ve Emel Sayın gibi isimlerin alt kadrosunda çalışma imkanı buldu.

Assolistliğe yükseldiğinde henüz 17 yaşında idi. Sibel Can, 1987 yılında Kervan Plak’tan ilk albümü olan “Günah Bize”yi çıkarttı.


Bu albümde Orhan Gencebay’ın büyük desteğini gördü. Albüm bir anda müzik listelerinin üst sıralarına yükseldi.1988 yılında o dönemin popüler isimlerinden olan Hakan Ural ile Zerrin Özer’in evinde gizlice evlendi. Bu evlillikten daha sonra Engincan ve Melisa adından iki çocuk dünyaya getirdi.


Can’ın asıl niyeti ve tek hayali şarkı söylemekti. Dans onun için bir basamaktı.

Sesinin güzelliği bütün müzisyenler ve sanat dünyası tarafından biliniyordu.

Artık Sibel Can’ ın sesini herkes duymalıydı. Bu konuda ilk onayı veren yine babası Engin bey, Orhan Gencebay ve Muazzez Abacı oldu. Ortak bir kararla dans hayatına nokta kondu. Buna en çok annesi Emine Gülsezer hanım sevindi.


Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN İşte buna YÜREK derler!.. Türk Askeri !!! Devamı için tıklayınız