SON DAKİKA AÇIKLAMASI - Türk askerinin gelişini gören PYD bakın ne yapıyor! devamı okumak için tıklayınız

900 izlenme21 Ocak 2018
Reklamlar
SON DAKİKA AÇIKLAMASI - Köşeye sıkışan PYD bakın ne yapıyor!

Köşeye sıkışan PYD bakın ne yapıyor!

Güvenlik kaynakları, Afrin’deki PKK’lıların şu an itibariyle silah zoruyla sivil Arapların bölgeyi terketmesine izin vermediklerini bildirdi.

Kaynaklardan alınan bilgiye göre, terör örgütü PKK/YPG halk canlı kalkan yapıyor. Ancak PKK’lı ve YPG’liler kendi ailelerini ve yakınlarını Halep’e kaçırıyor.

Güvenlik kaynakları, Türkiye’nin Afrin’e müdahalesinin amacının Afrin’de faşizan yöntemlerle yerel halka baskı uygulayan, antidemokratik PKK/YPG yönetimini bertaraf etmek olarak vurguluyor.

Afrin’in özgürleştirmesi sağlanarak Afrin halkının kendi kendini demokratik bir şekilde yönetmesini sağlamak amacıyla demokratik kurumların tekrar kurulmasını sağlaması amaçlanmakta.

Afrin özgürleştirildikten sonra Mümbiç de özgürleştirileceğine dikkat çekilirken Afrin sonrası bu kapsamda Mümbiç’in de özgürleştirilip, demokratik bir yönetim kurulması için gerekli alt yapı çalışmaları yapılacağı ifade edilmekte.

SİZDEN GELEN YORUMLAR…

Vatanlarini sevseler devletlerinin yaninda dururlardi.Devleti ile bagi olmayandan ne bekliyorsun.Bu yuzden Osman Gazi ve Seyh Edebali din devlet millet vatan dördüne de ayni derece bagli olmanin onemini anlatirdi.
Ne yaparsanız yapın kurtuluşunuz yok
Bu teröristler kalleştir Etek giyip Halkın arasına karışır Gizli Özel kuvvetler Halkın arasına girsin!…
Silah olmadan nasıl direnecekler? Pkk onları turkiyeye karşı canlı kalkan olarak kullanamasın diye kaçıyorlar.
Arap dediği aile çoluk çocuk asker değil hayal aleminde yaşayan kardeş
odunyadatek turk ulusu icin gecerli gardas
Biz türk milleti olarak her zaman askerimizin arkasındayız. benim aklım ermez askeri harekat gereklimiydi değilmiydi bilmem. tek bildiğim şey bu ülkenin basında her kim var sa bu kararları her kim alıyorsa bu kararın arkasındayım. gerek oldugu takdirde bizzat ve derhal silah alltına girmeye hazır ve nazırım

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HER AN SAVAŞA GİRECEK GİBİ HAZIRLIK YAPIYOR. YİYİN BİRBİRİNİZİ | Bunu Biliyor Musunuz? : devamını okumak için >>tıkla Dünyanın en büyük devletini yöneten adamın ibretlik hali.. 5 ALMANA HADDİNİ BİLDİREN TÜRK ömer halis demirin posterini indirenlere osmanlı tokatı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sosyal medyanın yeni fenomeni Balıkesir'de yaşlı bir kadın,