SON DAKİKA - ALMANYADAN ZEYTİN DALI AÇIKLAMASI - BU TEYZE KENDİ ÜLKESİNİ YÖNETMEKTEN ÇOK BİZİMLE UĞRAŞIYOR. Devamı için tıklayınız

1341 izlenme23 Ocak 2018
Reklamlar

Almanya’dan ‘Zeytin Dalı’ açıklaması

Almanya Dışişleri Bakanlığı Sözcü Yardımcısı Maria Adebahr, BMGK TSK’nın Afrin’de başlattığı Zeytin Dalı Harekatı konusunda sorumlu bir tavır almasını umduğunu söyledi.

Basın toplantısında konuşan Adebahr, “BMGK, bugün Türkiye’nin Suriye’deki eylemlerini ve insani durumu ele alacak. BMGK üyelerinin sorumlu bir tavır almasını ve Suriye’de siyasi yolla çözülmesi gereken krizdeki gerginliğin tırmandırılmaması için düşüncesizce atılacak adımlardan kaçınılması çağrısı yapmasını umuyoruz” dedi.

BMGK, Fransa’nın talebi üzerine Suriye’deki son gelişmelerle, insani durum ve erişimin sağlanması konularını görüşmek üzere bugün toplanacak.

Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian, Suriye’deki son durumu değerlendirmek için BMGK’yı acil toplantıya çağırmıştı

SİZDEN GELEN YORUMLAR…

teyze sen almanyanın derdiyle uğraşsana ya
problem yok. rusya veto etsin
nato mato tanımıyoruz ya İstiklal ya ölüm
Durmak yok yola devam böyle fıstık gibi fırsat bidaha ele geçmez, kökünün kurutulması lazım yoksa ileride başımıza bela olurlar
aynı sorumluluk çağrısını abd binlerce tır silahı pkk ve pyd ye verirken niye yapmamış haçlılar.
Suriyedeki 1 milyona yakın, Iraktaki 2 milyona yakın, Mısırdaki 100 lerce insan katledilirken nerdeydiniz iki yüzlü KÂFİRLER.
Birileri bağirmaya hemen başladi… Daha çok aci çekeçeksiniz Biz 40 sene dir Şehit veriyoruz sesiniz çikmiyordu
abd ve batılılar kuzey arap topraklarından cıkmadan bu sorunlar cozulmez
bizim yaptığımız düşüncesizce bir adım ancak abd nin Suriye Irak Afganistan Pakistan Afrika ve bir çok ülkeye yaptığı işgal çok düşünceli bir Asım öyle mi? sen bu lafları sıkıyorsa abd ye söyle..
Suriyede masumlar ölürken nerdeydiniz. Sesiniz niye çıkmıyordu.
Tutuştunuz değil mi? Avucunuzu yalarsınız. Hem teröristlere yardım edeksiniz hem de sıkışınca BM’ye gideceksiniz. Ya Allah aşkına bu BM ne işe yarar. Sadece gavurların çıkarları söz konusu olduğu zaman devreye girer. Müslümanların kanı oluk oluk aktığında kılı kıpırdamaz.Boşuna söylenmemiş küfür tek millettir diye.
BMGK Filisti olayını önce çözsün, İsraili o tapraklardan kaldırsın sonra Türkiye ne yapıyor diye baksın… İsraili oradan kaldıramıyorsa BMGK’nu kimse ciddiye almıyor!
ABD onbinlerce km uzaktan gelip Irak ve Suriyedeki petrol bölgelerini işgal ederken , PYD ye 5000 tır silah verirken neredeydiniz? neden sesiniz çıkmadı?

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bunu görenler şok oldu DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ BU KIZI TANIDINIZMI Çok Güzel Bir Türkü ŞARKICIYIM DİYENLER DİNLESİN Şarkıcıyım Diye Geçinenler Dinlesin MHP'li vekilin hainleri çıldırtan meclis konuşması.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SONDAKİKA! : 2 OĞLUNU ŞEHİT VEREN O BABA HERKESİ AĞLATTI devamı için tıklayınız