Reklamlar

son dakika çatışma Yüksekova’da sızma girişimi…Çatışma çıktı

TSK, Hakkari Yüksekova’da teröristlerce yapılan taciz atışı ve sızma girişimine karşılık verilmesi sonrası terör örgütü mensubu 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.


TSK, Hakkari Yüksekova’da bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan taciz atışı ve sızma girişimine karşılık verilmesi sonrası bölücü terör örgütü mensubu 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Devam eden operasyonlar kapsamında uzun namlulu silahların sesleri duyuldu. Ani gelişen olaylar karşısında tsk nın tüm birlikleri haberdar edildi ve hava taarruz timleri ile bordo bereli askerlerimizin kısa sürede intikali bekleniyor. Hiç beklemedikleri bir anda ansızın saldırdığımız bölücü terör örgütü neye uğradığını şaşırdı. dağılan ve kaçacak yer arayan bölücü terör örgütü mensuplarının kaçış yolları ve tüm bölge yoğun ateş altına alındı.


Bu sızma girişiminin amacının kalabalık olan üsse ağır zahiyat verip tsk nın ve türk milletinin kendi içinde moral ve motivasyonunu bozmak ve kendi lehlerine zaten çökmüş olan iç yapılarında bu kadar fazla kayıp vermişken bir moral bulmaktı. Bu gün boyunca geniş bir bölgede benzeri sızma girişimlerinin olabileceğini bildiren türk silahlı kuvvetleri tüm birim karakol ve üsleri tedbirli ve zinde olmaya davet etti.


Türk askerine karşı yapılan bir saldırının daha savuşturulmuş olmasını mutluluk ile karşılıyor ve tüm askerlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun.

TÜRK MİLLETİ HER ŞART İLE YANINIZDADIR ALLAHIN ASLANLARI

TÜRK MİLLETİ HER ŞART İLE YANINIZDADIR ALLAHIN ASLANLARI
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Turumpu işte böyle yere çaktı DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ