Suriyeliler İle İlgili F-laş Gelişme DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

615 izlenme01 Ekim 2018
Reklamlar
#ŞANLIURFA'DA 2 TÜRK'ÜN SURİYELİLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMESİNİN ARDINDAN SUÇ'A KARIŞAN 639 SURİYEL SINIR DIŞI EDİLDİ !!

Son Dakika ! SURİYELİLER SINIR DIŞI EDİLİYOR DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ 
Şanlıurfa'da bu yıl haklarında çeşitli suçlardan işlem yapılıp adli mercilerce serbest bırakılan 639 Suriyeli sınır dışı edildi.


Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele (TEM), Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM), Narkotik, Asayiş, Çocuk şubeleri ve diğer polis merkezlerince haklarında bu yıl çeşitli suçlardan işlem yapılıp adli mercilerce serbest kalan 639 Suriye uyruklu şahıs sınır dışı edildi.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "2018 yılı içerisinde İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele (TEM), Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM), Narkotik, Asayiş, Çocuk şubeleri ve diğer polis merkezlerince haklarında çeşitli suçlardan işlem yapılıp adli mercilerce serbest kalan toplam 639 Suriye uyruklu şahıs haklarında sınır dışı işlemleri için Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edilerek, sınır dışı işlemleri yapılmıştır" denildi. - ŞANLIURFA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

PKK'NIN KORKTUGU BASINA GELDI BOZENALAR HAZIR. Her şey göründüğü gibi olmayabilir ASKER ,, POLİS Yada KORUCU ..DEYİL TRABZONLU ..!!. _______İZLEMEDEN GEÇME Bunları yapanlar insan olamaz..!! (+18) hassas arkadaşlarımız lütfen izlemesin..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HERKES PAYLAŞSIN SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ