Reklamlar

TANRI İSTANBULU BİZE GERİ VERECEK !

Oldukça fazla zıvanadan çıkan Yunanistan artık katlanılmayacak pozisyona geldi. Ülkenin önde gelen gazeteleri neredeyse her gün bu konuyu son gelişmeleri üzerinden okuyucularına aktarıyor. hatta okuyucularını kendi uydurduklarına inandırmayı hayal ediyor.
SÜREKLİ ‘ŞOK’ HALİNDELER! – Türkiye’nin Rusya ile geçtiğimiz yıl savaşın eşiğine gelmesinin ardından ilişkilerin bu kadar fevri bir şekilde değişmesi ise anlamlandırılamıyor.Ülkemizin, Rusya ile artan stratejik ilişkileri, Yunanistan’da tanınmış üst düzey papazlardan ve aynı zamanda Yunan Patrikhanesi’nin önde gelen isimlerinden Yerondas Paisios’u ve kehanetlerini akıllara getirdi.
KENDİLERİNİ AVUTMAK İÇİN SÜREKLİ GÜNDEME GETİRİYORLAR. – 1924-1994 yılları arasında yaşayan Paisios, özellikle Türkiye ve İstanbul başta olmak üzere pek çok konuda kehanetlerde bulunmuştu. Hatta bu kehanetler o kadar büyük yankı buldu ki, daha sonra kitap haline getirildi. Türkiye’nin Yunanistan geleneksel siyasetinde ”büyük, Ortodoks ağabey” olarak görülen Rusya ile yaşadığı her sıkıntıda, ulusal gazetelerde bile Paisios’un safsatalardan ibaret sözleri hatırlatıldı.
Söz konusu kitapta Türkiye ile ilgili öne çıkan bölümler şöyle: ”Türkler’in sonu yakın. Büyük bir kötülüğün içine düşecekler. İşte o zaman Rus devreye girecek ve İstanbul’u alacak. Tanrı, İstanbul’u bize geri verecek. Çünkü biz Ortodoks’uz. Yunanlar için o gün, İstanbul’a sahip çıkma günüdür.” ”Türkiye parçalanacak. Bu, Tanrı’nın isteğidir. Bizim tarafımızdan değil, bizzat müttefikleri tarafından parçalanacak. Haritadan silinecekler çünkü Tanrı’nın nimetinden gelen bir ırk değiller. 3’te 1’i savaşta ölecek, 3’te 1’i geldikleri yere yani Orta Asya’ya geri dönecek, İslamlaştırılmış olan geri kalanı da Hıristiyan olarak kurtulacak.”
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
3 günde 1 milyon izlendi SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN O VİDEO