Vahşette flaş gelişme: Tutuklandı! DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

367 izlenme17 Haziran 2018
Reklamlar

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde ormanlık alanda patileri kesilmiş halde bulunan ve tedavi altına alındıktan sonra ölen yavru köpekle ilgili gözaltına alınan kepçe operatörü İ.M. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

cani.png

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının talimat doğrultusunda Sapanca Savcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan, olayın meydana geldiği yerde çalışma yürüten kepçe operatörü İ.M'nin, İlçe Jandarma Komutanlığı'ndaki işlemleri tamamlandı.

Sapanca Adliyesi'ne sevk edilen İ.M, savcılık sorgusunun ardından çıkarıldığı Sapanca Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince, "sahipli hayvanın öldürülmesi ve işe yarayamayacak hale getirilmesi" suçlamasıyla tutuklandı.

yavru1.jpg

OLAYIN GEÇMİŞİ

Sapanca Hacımercan Mahallesi'nde 13 Haziran Çarşamba günü ormanlık alandaki köpekleri beslemeye giden hayvanseverler, patileri ve kuyruğu kesilmiş yavru köpeğin yerde kıvrandığını görmüş, veterinere götürülen ağır yaralı köpek daha sonra tedavisi için İstanbul'da bulunan bir veteriner kliniğine gönderilmişti. İstanbul'da ameliyat edilen yavru köpek kurtarılamamıştı. Olayın ardından Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla Sapanca Savcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kepçe operatörü İ.M. gözaltına alınmıştı.

Kaynak: Vahşette flaş gelişme: Tutuklandı!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Öve Öve Bitiremedikleri PKK'lı Kadın Terörist Zozan Temir Şırnak'ta Öldürüldü Yoldan Geçen Bir Bayan Bakın Ne Yaptı Gözlerinize İnanamıycaksınız ? Kolbastı Böyle Oynanır Çıplak halde 8'kattan yere çakıldı sağır ve dilsiz kocası ise

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yoldan Geçen Bir Bayan Bakın Ne Yaptı Gözlerinize İnanamıycaksınız ?