Yok Böyle Vahşet: 2 Yaşında Kız Çocuğu Başı Kesilmiş Halde Çöplükte Bulundu DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

280 izlenme29 Temmuz 2018
Reklamlar
Böyle bir vahşet olamaz. 2 Yaşındaki kız çocuğunun başı kesilmiş ve vücudunun yarısı gömülü olarak çöplükte bulundu. Bu vahşetle ilgili soruşturma devam ediyor. Ve hangi insan kılıklı mahlukat böyle bir vahşeti yapar.

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesindeki bir hafriyat döküm alanında


toprağa gömülü halde kafası koparılmış 2 yaşında bir kız çocuğunun cesedi bulundu. Bebeğin Suriyeli annesi ile üvey annesi gözaltına alındı. Samsun Son Haber Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Yenice Mahallesi'nde korkunç bir vahşet yaşandı. Hafriyatların döküldüğü boş bir alanda çocuk cesedi olduğu ihbarı üzerine harekete geçen ekipler, bölgede arama yaptı. MOLOZLARIN ARASINA GÖMMÜŞLER...


Yapılan aramada molozların arasındaki toprağa gömülü 2 yaşlarında bir kız çocuğunun cesedine ulaşıldı. Olay yeri inceleme ekipleri ceset üzerinde ve çevrede inceleme yaptı. Yapılan incelemede çocuğun yaklaşık 20 gün önce bölgeye gömüldüğü belirlendi.


KAFASI KOPARTILIP YANINA GÜMÜLMÜŞ... Üzerinde elbiseleri duran çocuğun kafasının ise koparıldığı ve cesedin yanına gömüldüğü öğrenildi. Hayvanlar tarafından vücuduna zarar verilen minik ceset, otopsi yapılmak üzere Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.


ANNE VE ÜVEY ANNESİ GÖZALTINA ALINDI... Polis, olayla ilgili Suriyeli anne ve üvey anneyi gözaltına aldı. Babanın ise uzun süredir kayıp olduğu belirlendi. Çocuğun nasıl öldüğü ve kimler tarafından bölgeye götürülerek gömüldüğünün araştırıldığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Minik Leyla’nın amcasını arayıp ‘Başsağlığı Dileyen’ kişi bakın kim çıktı! DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ 8 yaşındaki çocuk gelin düğün gecesi öldü DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ ALLAH İÇİN VATAN İÇİN BU VİDEOYU 5 DAKİKA DİNLEYİN, VE HIZLA PAYLAŞIN, Eve erken gelince katil oldu DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Askerimiz kendisine ayran getiren aşiret kızına aşık olunca... DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ